Projekt domu MD-7 KKA1002

kontakt - projekty domów | extradom

Anita Snoch

Porady, oferty, zamówienia

Jak zamówić projekt?

58 765 99 94

pn - pt 8 - 22, sb 10 - 18

Pow. użytkowa 63,2 m2 Wysokość domu 4,15 m
Pow. zabudowy 84,4 m2 Min. szer. działki 20,95 m Kąt nach. dachu 1 st
Projekt domu MD-7 progress

Opis projektu

Propozycja małego, całorocznego dom jednorodzinnego (letniskowego) o pow. użytkowej ok. 66m2 może zapewnić spokojny i komfortowy wypoczynek w kontakcie z naturą z dala od zgiełku aglomeracji. Dom jest parterowy ze zwartą bryła (zaleta w kontekście strat ciepła i kosztów ogrzewania). Od strony północnej centralnie umieszczono zadaszone wejście do budynku , z którego dostajemy się do korytarza, a następnie do część dziennej (z pokojem dziennym, aneksem kuchennym) oraz do części nocnej (z 2 sypialniami). Kotłownia oraz łazienka zlokalizowano optymalnie –jako dostępne z korytarza. Aneks kuchenny zlokalizowano od strony północnej umożliwiając tym samym wgląd poprzez okno na strefę wejściową. Na szczególną uwagę zasługuje rozbudowany i zadaszony obszernym taras zapewniający swobodny dostęp do zewnątrz z pokoju dziennego, aneksu kuchennego oraz obu sypialni. W tym celu kształt tarasu zbliżony jest do litery U. Zadaszony taras został obudowany przesuwnymi i demontowalnymi pawanami żaluzjowymi osłaniającymi przydomową werandę przed nadmiarem promieni słonecznych oraz zapewniając intymność. Taras wkomponowano w nowoczesną bryłę budynku a zasuwane parawany urozmaicają elewacje budynku.

Kup teraz projekt

Cena: 3200 zł

Prezentowany projekt spełnia Warunki techniczne obowiązujące tylko do końca 2013 r. Dostosowanie do aktualnie obowiązujących przepisów należy wykonać w ramach adaptacji projektu.

Rzut kondygnacji projektu MD-7 - Rzut parteru

1 wiatrołap: 2,5 m2
2 korytarz: 7,8 m2
3 pokój: 10 m2
4 pokój: 13,4 m2
5 łazienka: 5,4 m2
6 pokój dzienny + kuchnia + jadalnia: 25,1 m2
7 pomieszczenie gospodarcze: 1,8 m2
8 taras: (74,7 m2)
9 podest: (7,4 m2)

Usytuowanie domu na działce

Przekrój

Technologia budowy domu


Fundamenty: żelbetowe. Ściany: dwuwarstwowe: bloczki porotherm 25 cm + docieplenie 15 cm wraz z tynkiem mineralnym (ściany od strony tarasu pokryte okładziną drewniana lub płytami elewacyjnymi hpl o gr. 4 cm). Strop: żelbetowy. Pokrycie dachu membraną dachowa epdm. Ściany działowe: szkieletowe. Mobilne systemowe panele żaluzyjne- drewniane /hunter duglas. Drzwi tarasowe oraz balkonowe o podwyższonej izolacyjności termicznej.

Elewacje

autor: ARCHIPROGRESS
Serwis prowadzi Extradom.plRegulaminPolityka prywatności